Úvodní stránka \

O NÁS

Společnost Vet Planet byla založena v roce 2008 ve Varšavě. První skupina produktů – jednorázové diagnostické testy – byla uvedena na trh v únoru 2009 a to byl počátek našeho „veterinárního dobrodružství”. V polovině roku 2009 jsme vyvinuli inovativní přípravky – Hepatiale Forte a Ornitil – které se staly základem naší kategorie inovativních a pečlivě připravených produktů pro drobná zvířata. A neustále uvádíme na trh nové produkty. Do dnešního dne se naše portfolio rozšířilo na desítky výrobků, což nás přibližuje k vedoucí pozici na trhu.

o_nas_1

Od počátku je naší předností efektivita léčby a kvalita výrobků. Jako jedna z mála společností v této kategorii provádíme výzkum účinnosti přípravků před jejich uvedením na trh.

o_nas_2

To je velmi důležité z hlediska předepisujícího lékaře, ale především to zaručuje pozitivní účinek léčby. Všechny naše přípravky jsou vyráběny v továrnách, které mají nejvyšší certifikát o farmaceutické kvalitě GMP.
Vědecké zázemí naší činnosti se odráží také v „VetExpert University” – programu zaměřeném na výměnu zkušeností s lékaři na základě našich vědeckých poznatků a zkušeností.

Důležitým směrem vývoje pro nás bylo vytvoření distribuční sítě v celém regionu střední a východní Evropy. Prvním krokem v oblasti územní expanze došlo v roce 2010 v Rusku. Od té doby pokrývá neustále rozšířenou distribuční síť více než deset zemí ze střední a východní Evropy a západní Evropy. Distribuční síť se neustále rozšiřuje.

Vet Planet se vyvíjí velmi dynamicky a budeme se snažit udržet toto tempo. Spokojenost se spoluprací s vámi je naší největší vděčností a inspirací pro další úsilí.

VET Planet Czech Republic, spol. s r.o.

Bakovská 885/3
197 00 Praha 9 – Kbely
Česká Republika

Tel: +420 734 112 828

Mail: [email protected]
Web: www.vetexpert.cz